Vilniaus gyvūnų globos namai

Pasitarti su pardavėju
Skelbimo data: Vasaris 15, 2021
 • Vieta: Vilnius, Lietuva
Vilniaus gyvūnų globos namai surenka benamius gyvūnus miesto viešosiose teritorijose, suteikia jiems laikiną prieglaudą ir pirmąją veterinarinę pagalbą. Benamiai gyvūnai gaudomi pagal Vilniaus miesto savivaldybės skyrių, seniūnijų, Vyriausiojo policijos komisariato ir jo padalinių, kitų įstaigų bei organizacijų, gyventojų pranešimus, vadovaujantis gyvūnų apsaugos teisės aktais. Gyvūnai gaudomi pagal tai dienai sudarytą maršrutą. Skubiai atvažiuojame pagal iškvietimą, jei gyvūnai kelia grėsmę žmonių gyvybei ar sveikatai, arba jei kyla grėsmė gyvūno gyvybei.

Registruojame dingusius arba rastus gyvūnus bei teikiame informaciją apie juos. Jei rastas ar pagautas gyvūnas turi atpažinimo ženklą (žetoną, tatuiruotę, antkaklį su adresu ar yra paženklintas elektroninėmis tapatybės nustatymo priemonėmis), Vilniaus gyvūnų globos namų darbuotojai nedelsiant praneša apie jį savininkui. Atsiimdamas gyvūną savininkas privalo sumokėti nustatyto dydžio mokestį už gyvūno sugavimą, laikymą bei priežiūrą.

Nemokamai perduodame gyventojams globoti vakcinuotus gyvūnus (ne daugiau kaip 2 gyvūnus vienam pilnamečiui asmeniui). Iš globos namų paimtą gyvūną galima grąžinti raštu nurodžius konkrečias priežastis. Nemokamai paimame gyvūnus iš vienišų neįgaliųjų gyventojų, vienišų pensininkų, kurie dėl sveikatos būklės neįstengia savo globotinių atvežti patys. Nemokamai priimame sveikus, tinkamus dovanojimui gyvūnus (iki 8 m. amžiaus). Pristatytas gyvūnas turi būti vakcinuotas polivalentine vakcina, ženklintas Vilniaus mieste.

Pagal programą PAGAUK-STERILIZUOK-PALEISK, pagautos benamės katės kastruojamos ir po gydytojo nustatyto termino paleidžiamos sugavimo vietoje.

Visi gyvūnai karantinavimo laikotarpiu gauna antihelmintinius vaistus bei nemokamai vakcinuojami nuo pasiutligės vakcina, patvirtinta Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos. Esant pasiutligės požymiams, laukiniai ar naminiai gyvūnai izoliuojami ir karantinuojami specialiai tam skirtose atskirai įrengtose patalpose.

Pranešimus apie benamius ar agresyvius gyvūnus viešosiosiose miesto erdvėse priimame darbo dienomis telefonu (8-5) 273 61 88 nuo 7 iki 19 val., šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis – nuo 9 iki 16 val. arba el. paštu gyvunai@grinda.lt.

Gyventojus, ieškančius savo augintinio, norinčius išsirinkti ar pristatyti gyvūną, kviečiame darbo dienomis nuo 12 iki 19 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis - nuo 12 iki 16 val.

Susisiekti su skelbėju Dalintis

Susiję skelbimai

 • Sveiki ir žaismingi Shih Tzu šuniukai
  Sveiki ir žaismingi Shih Tzu šuniukai
  Pasitarti su pardavėju
  Gyvūnų prieglaudos (Biržų r.) Birželis 30, 2022
  Sveiki ir žaismingi Shih Tzu šuniukai Paruošti sveiki ir žaismingi 8 savaičių dalmatinų šuniukai. Šie šuniukai buvo veterinarai patikrinti, paskiepyti ir dehelmintizuoti. Išvesta iš KUSA registruotų tėvų, turinčių fantastišką temperamentą. Whatsapp/V...
 • Nuostabios marmozetės, skirtos įvaikinti
  Nuostabios marmozetės, skirtos įvaikinti
  300.00 €
  Gyvūnų prieglaudos (Vilnius) Birželis 23, 2022
  Siūlome įvaikinti savo nuostabias beždžiones Marmozet. Šios beždžionės yra gerai dresuotos ir paskiepytos. Jie taip pat yra registruoti ir turi vienerių metų sveikatos garantiją. Jie draugiški vaikams ir kitiems augintiniams. Whatsapp +79918365920
 • Parduodamos gražios marmozetės
  Parduodamos gražios marmozetės
  350.00 €
  Gyvūnų prieglaudos (Vilnius) Gegužė 6, 2022
  Parduodama 3 mėnesių marmozetė. Pilnai treniruotas su vystyklais, maitinasi pats, žaismingas, guli ant sofos ir žaidžia ant grindų. Pardavimo priežastis bijome, kad dukra gali būti jam alergiška. Jie pleiskanoja kaip katė. Naujas narvas kartu su juo,...

Komentarai

  Palikite komentarą (šiukšlės ir įžeidžiantys pranešimai bus pašalinti)