VšĮ „Tautmilės globa“

Nemokamai
Skelbimo data: Vasaris 15, 2021
 • Vieta: Vilnius, Lietuva
Prieglaudos pradžių pradžioj buvo Tautmilė ryžtingai nusiteikusi labiau padėti beglobiams. Tautmilė savanoriška beglobių gyvūnų globa užsiima nuo 2008 m. Tautmilė yra savanoriavusi praktiškai visose didžiosiose Vilniaus gyvūnų globos organizacijose („Sos gyvūnai“, „Gyvybės vagonėliai“, „Lesė“) ir už savo veiklą yra gerai žinoma Vilniaus gyvūnų mylėtojų. Savanoriaudama, ji matė, kad benamiams gyvūnams vis dar trūksta pagalbos, ir nejučia ėmė svajoti apie dar vienos prieglaudos įkūrimą. Savanoriaudama prieglaudose jau buvo sukaupusi daug vertingos patirties, todėl 2012 m. ryžosi įkurti organizaciją VšĮ „Tautmilės globa“. 2011 m. už darbą gyvūnų globos srityje Tautmilė buvo Delfi portalo apdovanota kaip „Didžiausia metų širdis“.

Iš pradžių Tautmilės prieglaudėlė įsikūrė mažame garaže Buivydiškių mikrorajone, kuriuo Tautmilei leido naudotis jos pažįstamas žmogus. Kiek vėliau prieglauda su visais turimais globotiniais persikėlė į 70 m2 patalpas Rasų g. 39, kuriomis jų savininkai leido prieglaudai naudotis nemokamai. Netrukus vėl laukė prasiplėtimas. Susitarę su Rasų g. 39 patalpų savininkais, išsinuomojome iš jų dar papildomos erdvės šalimais esančiose patalpose, su sąlygą, kad suremontuosime jas ir kas mėnesį mokėsime nuomą. Taigi mūsų 70 m2 virto 250 m2.
Gavę papildomos erdvės jau galėjome šunis ir kates laikyti atskirose patalpose. Bet dar po šiek tiek laiko ir ši erdvė tapo per ankšta ir ėmė bauginti gandai apie patalpų pardavimą, kad nežinia, kiek galėsime veikti šiose patalpose, ir kaimynai vis pyko, kad mes įsikūrę šalia. Bijodami netikėtai likti be patalpų, ėmėme ieškoti sodybos už miesto ribų. 2015 m. žiemą surinkusi rėmėjų paramą prieglauda įstengė nusipirkti sodybą prie Medininkų. Ėmėmės iš lėto įkūrinėti vietas benamiams gyvūnams ir ten. Atsirado galimybė sodyboje globoti ne tik kates ir šunis, bet ir kitus gyvūnus, kuriems prireikia pagalbos. Tikrai kyla nemažai iššūkių išlaikyti šiuos du padalinius, bet labai džiaugiamės turėdami galimybę naudotis jais abiem.

Prieglaudos savanorių ir vadovės gyvenimas labai palengvėjo, kai galiausiai pasidarė įmanoma žmonių veiklą prieglaudoje organizuoti ne tik savanoriškais pagrindais, bet ir įdarbinti pastovių žmonių.

Prieglaudos vadovė Tautmilė, ji daugiausiai laiko praleidžia prieglaudos sodyboje, o Rasų g. 39 padalinio vyriausioji – Olga. Ant šių dviejų stiprių moterų pečių gula svarbiausi prieglaudos ir jos globotinių reikalai. Be to, jos kasdien atsiliepinėja į žmonių skambučius, su jomis derinami gyvūnų dovanojimo reikalai. Galime pasidžiaugti, kad turime ir atsidavusių darbuotojų. Taip pat prie mūsų veiklos prisideda daug savanorių. Jei tais laikais, kai prieglauda buvo įsikūrusi Buivydiškių garaže, prieglauda rūpinosi Tautmilė ir dar dvi jai padedančios merginos, tai dabar prie prieglaudos veiklos vienaip ar kitaip savo savanoriška veikla prisidedančius asmenis jau ne taip lengva ir suskaičiuoti.

Susisiekti su skelbėju Dalintis

Susiję skelbimai

 • Sveiki ir žaismingi Shih Tzu šuniukai
  Sveiki ir žaismingi Shih Tzu šuniukai
  Pasitarti su pardavėju
  Gyvūnų prieglaudos (Biržų r.) Birželis 30, 2022
  Sveiki ir žaismingi Shih Tzu šuniukai Paruošti sveiki ir žaismingi 8 savaičių dalmatinų šuniukai. Šie šuniukai buvo veterinarai patikrinti, paskiepyti ir dehelmintizuoti. Išvesta iš KUSA registruotų tėvų, turinčių fantastišką temperamentą. Whatsapp/V...
 • Nuostabios marmozetės, skirtos įvaikinti
  Nuostabios marmozetės, skirtos įvaikinti
  300.00 €
  Gyvūnų prieglaudos (Vilnius) Birželis 23, 2022
  Siūlome įvaikinti savo nuostabias beždžiones Marmozet. Šios beždžionės yra gerai dresuotos ir paskiepytos. Jie taip pat yra registruoti ir turi vienerių metų sveikatos garantiją. Jie draugiški vaikams ir kitiems augintiniams. Whatsapp +79918365920
 • Parduodamos gražios marmozetės
  Parduodamos gražios marmozetės
  350.00 €
  Gyvūnų prieglaudos (Vilnius) Gegužė 6, 2022
  Parduodama 3 mėnesių marmozetė. Pilnai treniruotas su vystyklais, maitinasi pats, žaismingas, guli ant sofos ir žaidžia ant grindų. Pardavimo priežastis bijome, kad dukra gali būti jam alergiška. Jie pleiskanoja kaip katė. Naujas narvas kartu su juo,...

Komentarai

  Palikite komentarą (šiukšlės ir įžeidžiantys pranešimai bus pašalinti)